тел: +38 (044) 393 47 67

тел: +38 (067) 538 97 98 

aur.consalt@gmail.com

... закон досконалий, закон волі...(Яков 1:25)

Як отримати допомогу, яку не виплатили з 01.01.2016?

  Якщо  Ви являєтесь одинокою матір’ю (батьком) та не отримали державну допомогу одинокій матері (батьку) з 01.01.2016 року – це пов’язано з внесеними нещодавніми змінами в законодавство, що регулює соціальне забезпечення.

Детальніше натисніть тут!

  Постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» № 1181, зазначає, що «…для громадян, які звернуться у період з січня по березень 2016 р. за наданням допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, зазначені допомоги призначаються з 1 січня 2016 р. на умовах, визначених пунктами 2 і 15 розділу I Закону України від 24 грудня 2015 р. № 911- VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”».

  Одинокі матері (батьки), які звернуться в відповідні органи праці та соціального захисту населення до 01 квітня 2016 року – отримають допомогу в розрахунку та у відповідності змін в законодавстві, але за період з 01 січня 2016 року. 

  Якщо Ви раніше отримували допомогу на дитину, як одинока мати (батько), в гарантованому розмірі 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку (без врахування середньомісячного доходу сім’ї) в орган праці та соціального захисту населення повинні подати тільки:

1) заяву;

 

2) декларацію, яка складається на основі довідок про доходи кожного члена родини.

зразок Декларації про доходи та майновий стан 

 

 

  Якщо, Ви звертаєтесь вперше за призначенням допомоги, як одинока мати (батько), то в орган праці та соціального захисту населення подаються такі документи, як:

1) заява;

зразок Заяви на призначення всіх видів соціальної допомоги

 

2) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про  державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням підстави внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;

3) копію свідоцтва про народження дитини;

4) довідку про проживання дитини з матір'ю, видана за місцем проживання сім'ї;

5) декларацію про доходи та майновий стан осіб, що звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, що заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї.  

зразок Декларації про доходи та майновий стан  

зразок Довідки про доходи

 

   З повагою,

юрисконсульт Ксенія Сергіївна Тютюнник,

юридична компанія «АЮР-КОНСАЛТИНГ»

м. Київ, вул. Харківське шосе, 48

тел.: +38 (044) 393-47-67; +38 (067) 538-97-98;

          +38 (050) 352-96-56